Aston Villa porazila West Ham 4:1 a zvládla jedenáctý domácí ligový zápas v řadě

Londýn - Fotbalisté Aston Villy v devátém kole anglické ligy porazili West Ham 4:1, dvěma brankami přispěl k jedenáctému domácímu vítězství v řadě Douglas Luiz. Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem nastoupili v základní sestavě hostů, Coufal odehrál celé utkání a Souček byl vystřídán v 67. minutě.

Brazilský záložník Douglas Luiz otevřel skóre po půl hodině hry, kdy zpoza vápna tvrdou ranou prostřelil brankáře Areolu, a v 51. minutě vedení zdvojnásobil z penalty. O pět minut později snížil Bowen. S jeho střelou by brankář Martínez nejspíše neměl problém, kdyby mu obránce Torres míč netečoval do protipohybu. West Ham poté zvýšil aktivitu, ale vyrovnání nepřišlo. Naopak v 74. minutě se po rychlém brejku prosadil Watkins a v závěru přidal čtvrtý gól domácích střídající Bailey.

Aston Villa neprohrála pět posledních ligových zápasů a posunula se na páté místo. "Kladiváři" podruhé za sebou nezvítězili a jsou devátí.

Výsledky 9. kola anglické fotbalové ligy

Aston Villa - West Ham 4:1 (30. a 51. z pen. Douglas Luiz, 74. Watkins, 89. Bailey - 56. Bowen).

20. Sheffield United 9 0 1 8 7:24 1
eyJpZCI6IlQyMDIzMTAyMjA2MzM5IiwiY29uX2lkIjoiVDIwMjMxMDIyMDYzMzkiLCJhY19pZCI6IjI3Nzc0NDkiLCJmcmVlX2NvbnRlbnQiOiIiLCJwYWdfbWFpbl9mcmVlIjoiMCIsImFwaV9wcm92X2lkIjoiQ1RLIiwicHJvdl9pZCI6IkNUSyIsInR5cGUiOiJuZXdzIiwidGl0bGUiOiJBc3RvbiBWaWxsYSBwb3JhemlsYSBXZXN0IEhhbSA0OjEgYSB6dmxcdTAwZTFkbGEgamVkZW5cdTAwZTFjdFx1MDBmZCBkb21cdTAwZTFjXHUwMGVkIGxpZ292XHUwMGZkIHpcdTAwZTFwYXMgdiBcdTAxNTlhZFx1MDExYiIsInBhZ19pZCI6IjM2MDM5IiwicGFnX2Jsb2NrZWRfY29udGVudCI6IjAifQ==