Fotbalisté AS Řím se na Slavii naladili vydřenou výhrou 1:0 nad Monzou

Řím - Fotbalisté AS Řím se naladili na čtvrteční utkání skupiny Evropské ligy proti pražské Slavii vítězstvím. Svěřenci trenéra Josého Mourinha v 9. kole italské ligy doma proti Monze využili více než poločas trvající přesilovku a gólem v 90. minutě vydřeli výhru 1:0.

V samém závěru dostal červenou kartu také Mourinho, který k soupeřově lavičce dělal posměšná plačtivá gesta. "Nebylo to nic urážlivého. Bylo to proto, že v minulé sezóně o nás někteří talentovaní lidé, ale bez zkušeností, ošklivě mluvili. Dneska se předváděli u postranní čáry a snažili se dostat rozhodčího pod tlak," řekl slavný portugalský kouč televizní stanici Sky Sport Italia."Abych byl upřímný, Monza je dobrý tým a nezasloužili si dnes prohrát."

Domácí "Giallorossi" zvítězili potřetí za sebou a poskočili v neúplné tabulce na šesté místo.

20. Cagliari 8 0 2 6 3:16 2
eyJpZCI6IlQyMDIzMTAyMjAzNzY4IiwiY29uX2lkIjoiVDIwMjMxMDIyMDM3NjgiLCJhY19pZCI6IjI3NzcyODMiLCJmcmVlX2NvbnRlbnQiOiIiLCJwYWdfbWFpbl9mcmVlIjoiMCIsImFwaV9wcm92X2lkIjoiQ1RLIiwicHJvdl9pZCI6IkNUSyIsInR5cGUiOiJuZXdzIiwidGl0bGUiOiJGb3RiYWxpc3RcdTAwZTkgQVMgXHUwMTU4XHUwMGVkbSBzZSBuYSBTbGF2aWkgbmFsYWRpbGkgdnlkXHUwMTU5ZW5vdSB2XHUwMGZkaHJvdSAxOjAgbmFkIE1vbnpvdSIsInBhZ19pZCI6IjM2MDM5IiwicGFnX2Jsb2NrZWRfY29udGVudCI6IjAifQ==